חברת סיעוד – מתן שירותי רווחה בע"מ

חברת סיעוד למענם של קשישים ונכים

מתן שירותי רווחה הינה חברת סיעוד מהוותיקות ובעלות הניסיון

 

מחפשים אחר עזרה סיעודית לאנשים היקרים לכם? מעוניין להתייעץ עם חברת סיעוד לגבי העסקת עובד זר? צרו קשר עם מתן שירותי רווחה בע"מ, ותיהנו מנציגים המתמחים בשירות לקשישים.
 
חברת סיעוד היא גורם רשמי אשר מקבל מהמדינה אישור, ורישיון לטפל באזרחים המוגדרים "סיעודים". חולה סיעודי הוא אדם שאינו יכול לעשות בעצמו חלק מפעולות היומיום, ולכן זקוק להשגחה ועזרה.
רוב האנשים מגיעים למצב סיעודי כתוצאה מגיל מבוגר, אך ישנם כאלו הזקוקים לשירותי סיעוד עקב תאונה, מחלה, פגיעות בגוף ובנפש וכדומה. 

מתן שירותי רווחה הינה חברת סיעוד מהוותיקות ובעלות הניסיון חברת סיעוד למענם של הקשישים

שירותים במסגרת חברת סיעוד

האוכלוסיה העיקרית מולה עובדת חברת סיעוד היא חולים, קשישים, וכל אזרח הזקוק לעזרה בפעולות שגרתיות. נציגיה של חברת סיעוד מוסמכים לתת מגוון שירותים וטיפולים, ועומדים לרשות קשישים וחולים בפעולות רבות כגון:
-לקום ולשכב
-להתלבש ולהתפשט
-להתרחץ
-לאכול ולשתות
-ללכת
-לשלוט בצרכים ולהשתמש בשירותים
בנוסף, אדם המוגדר תשוש נפש כגון חולה אלצהיימר נזקק לטיפול סיעודי, וזכאי לקבל את השירותים הללו. חולה סיעודי מורכב הסובל ממספר מחלות קשות מאושפז באחריות ובמימון קופת החולים שלו, כאשר בני המשפחה נדרשים לשלם השתתפות עצמית על אשפוז ממושך בבית חולים כללי.
האחריות העיקרית על טיפול באדם סיעודי מוטלת על המשפחה, ולכן יש צורך בהתייעצות עם חברה מקצועית. טיפול לא רפואי בחולה סיעודי אינו ניתן על ידי קופת החולים וחוק ביטוח הבריאות הממלכתי אינו  תקף במקרים אלו.
חברת מתן שירותי רווחה בע"מ מעניקה טיפולים סיעודיים לקשישים, נכים, ילדים ומשפחות. נציגי החברה מטפלים בכל סוגי המקרים וזמינים לשירות מיידי.
אל תשאירו את בני המשפחה שלכם לבד, ובואו להתייעץ עם חברה מקצועית: צרו קשר דרך האתר, ונפנה אליכם את הגורמים המוסמכים.

סיעוד לקשישים באופן יומיומי מגוון שירותים במסגרת חברת סיעוד

  צרו עמנו קשר

  רב קווי 09-7672345

  או

  אנא מלא את הפריטים כד שנציגנו יכלו לענות לך בהקדם

  מלאו כאן פרטים


  Loader

  עוד פרטים? x