שירותי סיעוד - מתן שרותי רווחה

אנחנו מצטיינים במתן שירותי סיעוד

סטנדרטים, מקצועיות, ושרות

שירותי סיעוד איכותיים וברמה גבוהה.

מתן שרותי רווחה מתאימה את המטפל למטופל- פאזל

שרותי סיעוד שמותאמים למבנה החברתי-מגזרי

בהתאם למדיניות זו אנו מאמינים גם בהתייחסות פרופסיונאלית יחודית למגזרים השונים הנמנים על לקוחותיה של החברה, כמפורט להלן

התאמה אישית למטופל ולבני המשפחה (שפה ודרישות המטופל):

בסניפים השונים אנו מעסיקים בקריות ומטפלות דוברות שפות שונות (רוסית, הונגרית, אידיש, אנגלית וכו'), על מנת לאפשר תקשורת טובה הן עם המטפלות והן עם המטופלים ומשפחותיהם.
מתן שרותי רווחה וסיעוד :מטפלים מסורים, מטפלות חרדיות וסיעוד בערבית

התאמה לאוכלוסיה החרדית:

בסניף בני-ברק המשרת בין היתר גם אוכלוסיה חרדית, אנו שמים דגש על דרישותיה הדתיות של האוכלוסייה בהשמת המטפלות. כמו כן, אנו מכשירים אותן בנושאי דת וכשרות הבית

התאמה לאוכלוסיה הערבית:

בסניף נצרת המשרת בעיקר את אוכלוסיה הערבית / דרוזית, הצוות נבחר מתוך אוכלוסיה זו ומכיר את התרבות והשפה הערבית.

למתן שירותי רווחה בע"מ – 10 סניפים ברחבי הארץ, המספקים שירותים בפריסה גיאוגרפית רחבה: באזור השרון,  המרכז, דרום מישור החוף והשפלה ואיזור הצפון.

 שרות ברמה בינלאומית

iso-200-9001מתן שרותי רווחה בשרות ברמה בינלאומית מתן שירותי רווחה בע"מ נמצאת תחת פיקוח ובקרה שוטפים של מוסד הטכניון למחקר ולפיתוח, במסגרת ההרשאה ל- 2000-9001 ISO

כמו כן, אנו מבצעים סקרי שביעות רצון תקופתיים בקרב לקוחותינו (מטופלים וגורמים מקצועיים), ופועלים באופן מתמיד לשיפור רמת השירות והתאמתו לצורכי הלקוחות. אנחנו מאמינים כי שירותי סיעוד חייבים להינתן בצורה הטובה ביותר לאוכלוסיות הזקוקות לכך יותר מכל.

לפרוט שירותי הסיעוד והרווחה הניתנים חינם ובאופן מיידי לחצו כאן

עם לקוחותינו נמנים:

עם לקוחותינו נמנים: הביטוח הלאומימשרד הביטחוןמשרד הרווחהקופות חוליםקרן חסוייםהקרן לניצולי שואה, מרכזי דיור מוגן ולקוחות פרטיים.

מכבי כללית מאוחדת
הקרן לניצולי השואה משרד הרווחה משרד הבטחון ביטוח לאומי

קצת על חברת מתן שירותי סיעוד ורווחה

matan-care-for-the-senior-peopleחברת מתן החלה לפעול ב- 1.4.1988, מיד עם הפעלת חוק הסיעוד, ומאז היא מעניקה את שירותיה לקהל גדול של מטופלים באופן רציף.  הסניף הראשון נפתח בכפר סבא ב1988, ומאז החברה גדלה והיום לחברת מתן – עשרה סניפים בפריסה ארצית. בכל סניף עובדים אנשים שדוברים מבחר שפות על מנת לענות לדרישה של האוכלוסייה בישראל. חברת מתן שירותי רווחה בע"מ מעניקה שירותי סיעוד לקשישים, לנכים, לילדים ולמשפחות. הכל באופן מקצועי לחלוטין ובאהבה גדולה לאנשים ולתחום. אנו מאמינים כי מתן שירותי סיעוד ורווחה דורש ידע ומקצועיות. לכן אנו מעסיקים צוות רב-מקצועי מיומן, בעל הכשרה רחבה, וידע מקצועי רב, שנצבר במשך שנות פעילות החברה. צוות החברה כולל: עובדים סוציאליים, בקרים מקצועיים, אחיות ומטפלות/ים בעלי הכשרה מתאימה. התקשרו 09-7672345 ונשמח לסייע.

 

  צרו עמנו קשר

  רב קווי 09-7672345

  או

  אנא מלא את הפריטים כד שנציגנו יכלו לענות לך בהקדם

  מלאו כאן פרטים


  Loader

  עוד פרטים? x