עובדים סוציאליים - מתן שירותי רווחה

עובדים סוציאליים לעזרת קשישים ומוגבלים

במתן שירותי רווחה בע”מ, תוכלו למצוא צוות של עובדים סוציאליים

על מנת להכניס מטפלים סיעודיים לבית של מי שזקוק לעזרה בביצוע פעולות אלמנטאריות, עליכם לעבור הליך מורכב שכרוכה בו לא מעט בירוקרטיה וסידורים.
 
כדי שהמטופל יזכה לטיפול ראוי, צריך למצוא לו עובד המתאים לו מכל ההיבטים – השפה, הגיל וכמובן גם המיומנויות. לשם כך, חשוב להיעזר בעובדים הסוציאליים שלנו, אשר מתמחים בתחום הסיעוד.
 
באופן כללי ניתן לומר כי עבודה סוציאלית היא עבודה מרתקת ומרגשת לאנשים המרגישים שזהו ייעודם הבלעדי בחיים שאותו הם מגדירים כעזרה לנזקקים. 
 
בשביל להיות עובד סוציאלי חייבים להשיג את כל האישורים והרישיונות לאחר מילוי כל החובות הלימודיות.
 
 חשוב מאוד להגדיר את תחומי המקצוע ולהמשיך ולהשתלם ולהשתפר בכל עת כדי לתת את השירות הטוב ביותר.

 

עזרה במילוי טפסים

צוות העובדים הסוציאליים של מתן בקיא בכל אשר נוגע לחוקי הביטוח הסיעודי בארץ, וישמח לסייע לכם בהגשת בקשה לקבלת היתרים להעסקת עובד.
 
העובדים ילוו אתכם בבדיקת הערכת התלות, בתשלום האגרה ובמילוי כל המסמכים אשר נדרשים מטעם משרד העבודה, המוסד לביטוח לאומי ומשרד הפנים לצורך העסקת עובד זר סיעודי
 

עובדים סוציאליים לפיקוח צמוד והדוק על היחסים בין הצדדים


ניתן לפתור אותה. במידת הצורך, מסייעים לנזקק להחליף את הסייען שלו באחר, שיספק מענה טוב יותר לצרכיו.ליווי אישי לאורך כל הדרך  עובדים סוציאליים של חברת מתן בע"מ מקפידים לשמור על קשר הדוק עם המטופל ובני משפחתו.עובדים סוציאליים מטעמנו מגיעים מדי פעם לביקורת על מנת לוודא שהן המטופל והן המטפל מרוצים זה מזה ויחסיהם טובים, וכן כדי לפקח על המסייע ולבדוק שהוא משתלב היטב בחייו של המטופל הסיעודי.

 

במידה וחס וחלילה המטופל אינו מקבל טיפול נאות, מקצועי וחם, הם מבררים מה פשר הבעיה, האם וכיצד ניתן לפתור אותה. במידת הצורך, מסייעים לנזקק להחליף את הסייען שלו באחר, שיספק מענה טוב יותר לצרכיו.ליווי אישי לאורך כל הדרך

עובדים סוציאליים של חברת מתן בע”מ מקפידים לשמור על קשר הדוק עם המטופל ובני משפחתו.

 
הם לא רק מלווים אותם בהליך הראשוני של מילוי הטפסים, אלא מסייעים להם למצוא מטפל שמתאים לצורכיהם הבסיסיים, עורכים ביקורות פתע ואף זמינים עבור המטופל ובני משפחתו ומספקים מענה מקצועי ואיכותי לכל שאלה שצצה.

אנו נשמח לעמוד לצדכם ולסייע לכם בכל אשר ניתן.
לקבלת פרטים נוספים, התקשרו אלינו עוד היום.

צרו עמנו קשר

רב קווי 09-7672345

או

אנא מלא את הפריטים כד שנציגנו יכלו לענות לך בהקדם

captcha


Loader

עוד פרטים? x